Do drogi, gotowi, start!!

Dzień dobry! Miło mi powitać na pokładzie wszystkich zgromadzonych przed ekranami swoich komputerów, laptopów oraz innych urządzeń mobi...

Dzień dobry!

Miło mi powitać na pokładzie wszystkich zgromadzonych przed ekranami swoich komputerów, laptopów oraz innych urządzeń mobilnych, którzy zdecydowali się zajrzeć tutaj na chwilę – mam nadzieję, że zostaniecie na dłużej.

Na początek przyda się kilka słów po co i o czym to wszystko. Volley Traveller zrodził się z mojej pasji do sportu, jakim jest siatkówka oraz zamiłowania do wszelakich podróży po Polsce – co zdarza się nieco częściej, jak i trochę dalej – co udaje się rzadziej, ale zawsze. Niejednokrotnie to właśnie wyjazd na mecz czy turniej siatkarski był powodem do przeżycia fantastycznej podróży. Każda z nich miała swój urok i klimat i wszystkie pamiętam do dziś. Sam pomysł na formę i tematykę strony podsunęła mi przyjaciółka Kasia, autorka bloga Babeczki na Wybiegu, za co bardzo jej dziękuję!.

Teraz do rzeczy: podczas tworzenia Volley Travellera, będę odbywać takie rzeczywiste podróże – do konkretnych miejsc i miast, które spróbuję opisać zarówno z siatkarskiego, jak i turystycznego punktu widzenia. Oprócz tego, niejednokrotnie wybiorę się na wycieczkę w głąb historii jakiejś postaci, turnieju lub wydarzenia, żeby przybliżyć Wam i sobie to wszystko, co kryje się za obecnym obrazem i kondycją siatkówki w Polsce i na świecie. Nie zabraknie też spacerów w świat filmów i książek, a także krótkich przechadzek po Internecie. Na razie mogę Wam obiecać właśnie takie atrakcje, później pewnie pójdziemy dalej :).

Tymczasem zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tej przygodzie i podróży, która sama nie wiem dokąd mnie zaprowadzi, ale chyba z tego właśnie najbardziej się cieszę. Śledźcie też twittery oraz fejsbuki, bo tam też będzie dużo i fajnie. To jak, do drogi – gotowi – START!! 


fot. Katarzyna Kwiecień (www.babeczkinawybiegu.pl)

Może zajrzysz też tu

0 komentarze

Flickr Images